ZÁZNAM ZBĚSILÉ HONIČKY ZDROGOVANÉHO MUŽE V KRADENÉM AUTĚ S POLICIÍ

 

Týdeník policie zveřejnil honičku, která se stala nedávno v ulicích Prahy. Policisté si všimli na Prosecké ulici vozidla Citroën, které bylo v jejich databázi nahlášeno jako kradené. Auto se pokusili zastavit, ale řidič na jejich výzvu zapnutými majáky nereagoval a začal ujíždět. Řidič kradeného auta dojel až na Povltavskou ulici. Mezitím stihl nabourat do 4 vozidel. Nekonec honička skončila nárazem do jednoho vozu. 

Ridič kradeného vozu po střetu skončil v nemocnici, kde byl po celou dobu pod dozorem policie. Po ošetření byl odvezen do policejní cely. Zadrženému je 35 let a byl již v minulosti osmnáctkrát trestaný. Má také do září roku 2021 vyslovený zákaz řízení motorových vozidel.

Pokud budete video pozorně sledovat můžete si hned na začátku povšimnou, že se po pravé straně ke křižovatce přiřítí modrý Ford Focus RS. Ten se však vydá jinou cestou než policejní vůz. Bohužel majitel tohoto sportovního vozu svému osudu neujede a zmíněné auto pachatel se svým vozem dojede a nabourá do něj :(

Zdroj: http://tydenikpolicie.cz

Přidat komentář

Komentáře

Poslední komentáře - články

z4-300x250.gif

Designed & created by Zdeněk Valihrach wallydesign.cz