TAKTO VYPADAJÍ TESLY, KTERÉ PROJDOU POD RUKAMA TUNINGOVÉ FIRMY

Elektrická auta jsou často spojována s ekologií a rozhodně se nepojí se sportovním duchem za volantem. Tento stereotyp nudných a pomalých vozů Modelu S od Tesly však změnila firma Unplugged Performance, která se rozhodla za velkou louží v Americe udělat z elektroauta překrásné žihadlo i bez řvoucího motoru a výfuku.

Unplugged Performance je jednou z mála firem, které chtějí elektrickým autům vdechnout sportovního ducha za pomocí změny zevnějšku. Od roku 2013 společnost dodává na kalifornské silnice elektrické Tesly, které jsou nepřehlédnutelné a opravdu překrásné.  

Úpravy zevnějšku zahrnují především upravené prvky karoserie, které jsou z karbonu a snižijí tak váhu vozu a v některých případech i aerodynamiku vozu. Zlepšení vzhledu tak není pouze účelové, ale reálně může prodloužit dojezd, díky lepší aerodynamice. U Unplugged Performance může majitel Tesly vylepšit přední a zadní nárazník, boční prahy, dokonce může svůj Model S opatřit spojlerem a difuzorem. Designéři z Unplugged Performance si vzali do parády i minimalistický interiér, který je Tesle vlastní. Interiér si tak zákazníci mohou obohatit o karbonové, kožené nebo semišové doplňky, aby se v něm mohli cítit jako doma. Můžete si také pořídit karbonové sedačky, nebo věnec volantu z uhlíkových vláken.

Pokud Vám záleží i na jízdních vlastnostech vozu, tak tuning kit zahrnuje i úpravy podvozku, díky kterým bude auto lépe sedět na silnici. Můžete si nechat i vyměnit bzdy za větší a účinnější. Pokud budete chtít můžete si nechat vyměnit i původní kola, místo kterých si můžete vybrat jednu ze dvou matně černých sportovních variant. 

Tunerská komunita se pomalu, ale jistě přizpůsobuje i elektrickým vozům. Unplugged Performance určitě objevili malou mezeru na trhu a patří mezi první firmy, které to s elaktroauty myslí vážně. S tahových to společností, pak těží především majitelé Tesel, kteří mohou ze svých vozů udělat unikátní kousky. A jak se Vám líbí tento styling Vám? Nám teda moc!

FOTOGALERIE

Přidat komentář

Komentáře

Poslední komentáře - články

z4-300x250.gif

Designed & created by Zdeněk Valihrach wallydesign.cz