OŠKLIVOU NEHODOU SKONČILO PRONÁSLEDOVÁNÍ KRADENÉ AUDI A5

Muž, který ukradl toto Audi A5, rychle zjistil, že německá dálnice nebylo vhodné místo na ujíždění místní policii. Sice chvíli riskantně ujížděl odstavným pruhem, ale stejně mu to nebylo platné. Již zmíněný odstavný pruh se mu nakonec stal osudným, když se nevlezl mezi kamión a konec krajnice. Jiný povrch znamenal rozhození vozidla a neovladatelný vůz lítal po krajnici tam a zpět.

Při této vysoké rychlosti již řidič s neovladatelným autem nedokázal nic udělat s výjimkou toho, aby se vydal do příkopu. Bohužel současně sestřelil i nevinného motoristu v projíždějícím autě. Podle popisu videa německé soudy uložily řidiči 3 roky a 9 měsíců vězení.

0

|

16. 08. 2017

PŘEKRÁSNÉ FOTKY Z GOODWOODU

Dneska Vám představíme nejkrásnější fotky z Goodwoodu (The Goodwood Festival of Speed), kde se konal slavný festival rychlosti. Mimo jiné se ho zúčastnili slavná jména jako Rosberg, Bottas, Kubica nebo Ecclestone.

Britský Festival rychlosti, který se původně zrodil jako noblesní přehlídka klasických a sběratelských vozů, vyrostl během let v motoristickou událost gigantických rozměrů. Automobilky stále častěji chápou „Goodwood“ jako platformu pro prezentaci svých produktů nejen britské motoristické veřejnosti.

0

|

16. 08. 2017

JE FERARI F50 GT Z ROKU 1996 RYCHLEJŠÍ NEŽ NOVÉ MODELY FXX?

V roce 1995 FERRARI představilo F50 k oslavě 50. výročí společnosti. Jak byste očekávali, tak silniční vůz byl vytvořen na technologií odvozené z F1 programu. Motor V12 o objemu 4,7 litru a výkonu 520 koní, karosérie z kompozitů, titanové náboje kol atp. Tento model zná každé malé dítě a proto jej není potřeba více představovat. Tentokrát by jsme se chtěli zaměřit na stroj, který už tolik známý není.

0

|

12. 10. 2017

78 LETÁ BELGIČANKA SE PROHÁNĚLA VE SVÉM PORSCHE BOXTER RYCHLOSTÍ 238 KM/H

78 letá belgičanka téměř dvojnásobně překročila maximální povolenou rychlost, když se ve svém Porche Boxter GTS proháněla ve večerních hodinách po místních cestách. Policii sdělila, že tu noc nemohla prý usnout a chtěla se se nadýchat čerstvého vzduchu. A jak to celé dopadlo?

0

|

16. 08. 2017

FERRARI PŘIŠLO O OCHRANNOU ZNÁMKU TESTAROSSA. JMÉNO SE MŮŽE OBJEVIT NA HRAČKÁCH, NEBO HOLÍCÍCH STROJCÍCH.

Německá společnost Autec AG nedávno vyhrála spor s automobilkou Ferrari o obchodní značku Testarossa. Společnost Autec AG požádala německé a evropské úřady o zrušení ochranné známky Testarossa, jelikož se jí zdálo, že ji Ferrari již aktivně nevyužívá.

0

|

16. 08. 2017

Poslední komentáře - články

z4-300x250.gif

Designed & created by Zdeněk Valihrach wallydesign.cz